Одесса, Тираспольское шоссе, 19-А, к.1
Пн-Пт: 09:00 - 16:00

Плантакот1

Плантакот є інноваційним добривом.
Технологічно складно забезпечити рослину корисними речовинами на весь період вегетації. Звичайні добрива, навіть при внесеному великій кількості, починають працювати відразу всім кількістю, перевищують багаторазово необхідну норму і, відповідно, їх дія швидко закінчується, спонукаючи вносити все нові і нові кількості. Але є вихід — це добрива Плантакот, розсипом і в таблетках, що складаються з гранул в оболонці, всередині яких укладені всі необхідні рослині макро- і мікроелементи. Склад настільки збалансований, що необхідні рослині елементи знаходяться в доступній формі, не перешкоджаючи засвоєнню інших елементів.
Після внесення в грунт, в гранули проникає волога. Pастворённие поживні речовини, поступово виділяються через смолистую оболонку. Pастения поступово освоюють виділені добривом поживні речовини. Виділення поживних речовин триває так довго, поки не вичерпається їх ресурс. Тривалість дії залежить від товщини смолистої оболонки.
Тільки температура грунту впливає на швидкість виділення поживних речовин!

Плантакот2

Оболонка Плантакот.
Чим вище температура грунту, тим активніше розвиваються рослини і тим швидше виділяються поживні речовини. Якщо температура грунту знижується, знижується і швидкість виділення поживних речовин. Тому виділення поживних речовин копіює їх необхідність рослинам. Перший раз в історії рослинництва, виділення поживних речовин є гарантовано дозованим в потрібній кількості, в потрібний час і строго спанірованний проміжок часу активного росту рослини.
Природно, що таке харчування рослини дасть рівномірне зростання без стресів «перегодовування» і браку корисних речовин. Що природно відіб’ється на зовнішньому вигляді рослин.

Добриво Plantacote tablett зручно в застосування своєю формою — усіченого конуса, утвореного гранулами спеченого добрива. Таке добриво зручно вносити в горщик, контейнер і в посадкову ямку. На відміну від інших видів добрива Plantacote tablett можна легко розмістити в безпосередній близькості до кореневої системи рослини. Для цього досточно зробити в грунті проколи до коріння і проштовхнути туди таблетку.

плантакот нормы

Загальні норми внесення Plantacote, якими слід керуватися в переважній більшості випадків.
1.Для закритого грунту
Для рослин у контейнерах, горшках, діжках та інших закритих ємкостях. Основним є внесення добрива одноразово при висаджуванні рослин: пошарово або рівномірно змішуючи з субстратом. Для підживлення добриво вноситься у ємкості шляхом зароблення його у субстрат на глибину 1-2 см.
1.1.Плодові: 2-6 г/л субстрату
1.2.Лісові: 1,5-7 г/л субстрату
1.3.Кімнатні: 2-7,5 г/л субстрату
1.4.Декоративні: 2,5-7,5 г/л субстрату
2.Для відкритого грунту
2.1.Плодові: 33 гр/м 2 (330 кг/га).
Основне внесення у прикореневу зону при висадці культур у грунт.Кореневе живлення у період вегетації рівномірним розсипанням добрива у пристовбуровій смузі при розпушуванні з заробленням у грунт на глибину 1-2 см.
2.2.Лісові: 75 гр/м2 (750 кг/га).
Основне внесення у борозни при сівбі або у прикореневу зону при висадці культур у грунт. Кореневе живлення у період вегетації шляхом рівномірного розсипання у пристовбуровій смузі або вздовж рядків при розпушуванні з заробленням у грунт на глибину 1-2 см.
2.3.Газонні трави: 50-80 гр/м2 (500-800 кг/га).
Основне внесення у грунт при сівбі з рівномірним розподіленням добрива по площі.
2.4.Овочеві: 40-100 гр/м2 (400-1000 кг/га).
Основне внесення у грунт при висадці, кореневе живлення у період вегетації внесенням у прикореневу зону рослин при розпушуванні.